KONTAKT

Elena Demeková

Managing Director & Solution Architect


elena.demekova@eddevelopment.eu

+421 903 900 905

Som absolventkou prírodovedeckej fakulty, pôvodne vedec. Následne manažérkou vo farmácií, vďaka čomu rozumiem potrebám farmaceutických spoločností. Pri ich rozvoji prepájam prax a najnovšie manažérske a strategické trendy. Rolu kouča, poradcu a konzultanta zastávam už viac ako 18 rokov. Ja i moji kolegovia vyznávame v rozvojových projektoch pokoru, empatiu a staviame na skúsenostiach našich klientov. 

Lucia Ferancová

Consultant


lucia.ferancova@eddevelopment.eu

+421 910 973 519

Volám sa Lucia Ferancová a mám za sebou viac ako 10 ročné pôsobenie vo farmaceutickej spoločnosti, kde som postupne zastávala viacero pozícií v obchodnom oddelení od reprezentantky cez key account managera až po pozície sales a medical field force managera. Bola som zodpovedná za vedenie rôznych predajných tímov a za celkovú spoluprácu s obchodnými partnermi a klientmi. Moje nadšenie pri práci s ľuďmi a ich rozvoji bol dôvod, prečo sa moja profesná cesta vybrala do sveta konzultingu a developmentu. V spoločnosti ED Development pôsobím ako konzultantka a špecializujem sa na rozvojové programy v oblasti rozvoja predajných kompetencií, time managementu, manažérskych kompetencií a biznis koučingu.

Svetlana Čimborová

Office assistant

svetlana.cimborova@eddevelopment.eu
+421 903 757 630

Absolvovala som Prírodovedeckú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Moje kroky sa však uberali mimo odboru, ktorý som vyštudovala. Pracovala som vo farmaceutickej spoločnosti, kde som sa venovala Field force monitoringu, analýzam a spracovaniu predajných výsledkov a podieľala sa na marketingových aktivitách. Následne som pôsobila v spoločnosti zaoberajúcej sa osobnostnými rozvojovými programami. Preto si uvedomujem, aké je dôležité venovať sa vlastnému rozvoju, a to najmä ak v ňom vedia pomôcť odborníci, ktorí zohľadňujú špecifiká jednotlivca i spoločnosti. V spoločnosti ED Development je mojou úlohou podpora prípravy a realizácie rozvojových programov a príprava tréningových materiálov.


POMÁHAME KLIENTOM RÁSŤ
since 2001


ED Development s.r.o.
Údernícka 11
851 01, Bratislava

info@eddevelopment.eu

+421 903 900 905

© 2023 ED Development s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!